KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835309
nr 1383 5309
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1941. Olja på duk, 60x45, yttermått inklusive ram: 71x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:08:15
6/3 12:06:57
100 kr
8/3 18:23:20
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman